Hlavní menu
Přihlášení
Nejčtenější články
Neexistuji vhodna data! Kalendář
Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001 Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 |
Komentáře
ke ÄŤlánku: Grossi a Vládo - ODSTUPTE !!!
ze dne 17.08.2004, autor článku: Redakce
Komentář ze dne: 17.08.2004 21:40:17 Reagovat
Autor: neregistrovanĂ˝ - spona (@) Titulek: Spravne, nejen Gross, ale vetsina aktivnich politiku nam timto zpusobem dava najevo, ze si hlasu lidu vubec nevazi, ba nevnima ho. Zajima je jen jejich vlastni dobre bydlo, jinak se tomu rika koryto.
Museji odejit, NEPOLEVME V NASEM USILI !!!!!!
Komentář ze dne: 18.08.2004 00:14:12 Reagovat
Autor: neregistrovanĂ˝ - BazMyslik (bazmyslik@volny.cz) Titulek: Re: Spravne, Tak, tak. Kdyz se se mnou jeste Vasek Havel bavil a to byl rok cca 1994, tak mi rekl: "mate takovou vladu, jakou sizaslouzite!" Od tohoto rozhovoru mne uz neprijimal a ja po tom netouzil, mel jsem zpenenou krev. Uplynulo 10 let a musim nerad rici, ze mel pravdu :-( Vsichni ti politicti prostituti a zmrdi delaji jen to, co jim plebs dovolil a dovoluje. Tak to bohuzel je. Vina je jen a jen na obcanech tohoto statu Czech Banana Republic :-(
Komentář ze dne: 08.10.2010 10:35:37 Reagovat
Autor: [xiaos] - replica watches (silimaoyi@126.com) Titulek: http://www.dearwatches.com
Komentář ze dne: 27.11.2011 10:21:45 Reagovat
Autor: neregistrovanĂ˝ - dfgtr (sdgrth@qq.com) Titulek: cheap designer bags Fashionable classical
cheap designer handbags Look cheap
air max 90 Cheap and fine
nike shox r4 New fund listed price concessions
super street The price preferential design is novel
mario shoes Online sales new on the market
air max tn Online on sale wholesale
cheap puma shoes Fashionable classical dazzle cruel
cheap gucci shoes Online low-cost wholesale
gucci shoes cheap Online sell at a
lo uis vuitton handbags outlet Fashion leisure n
|
Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.
12.01.2007: POZOR ! Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!
24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší. Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských
02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV. |
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.