phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 20. 04. 2025  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:




Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtPáSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Komentáře

ke ÄŤlánku: 2. VÝZVA SPOLKU ŠALAMOUN ÚSTAVNÍM ČINITELŮM V ČR !
ze dne 22.02.2006, autor článku: BazMyslik

Komentář ze dne: 14.04.2006 14:09:23
Autor: Lojza Kohos (@)
Titulek: Nejen orgány činné v trestním řízení,
ale i orgány veřejné správy trpí tímto neduhem šlendriánu, neúcty k pravému obsahu práva, diletantismem a přinejmenším tolerovaným nonperfekcionismem. Nebožtík herec Miloš Kopecký řekl kdysi na sjezdu dramatických umělců, že jsme si jako národ stovky let nesvéprávný zvykli dělat věci "jen jako". Právní řád vystavujeme pro publikum jako "Potěmkinovu vesnici" a nepředpokládáme vážně, že se jím budeme řídit - dokonce ani ti, co ho vymysleli a schválili. Páni poslanci vymýšlejí paralelně s novými předpisy cestičky, jak je beztrestně obcházet. "Služebně starší" policisté, státní zástupci a soudci, ukolébáni ideou kontinuity práva s dobou před listopadem 1989, se snad ještě nenamáhali přečíst si novou Ústavu ČR a Listinu základních lidských a občanských práv a pokračují setrvačně v zajetých kolejích a zvycích. Zoufale chybí veřejná kontrola a účinný pranýř! Šalamoune, jak zajistit širší osvětu a větší kravál? Ministr Němec je nanic!

Reakce na komentář
"Nejen orgány činné v trestním řízení,"

JmĂ©no (pĹ™ezdĂ­vka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Jakou barvu ma modra obloha? zlutou nebo modrou?

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.