phpRS
NEŘEŠENÉ PODVODY EXEKUTORŮ na WWW.AKTUALNE.EU
Dnešní datum: 02. 02. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Kalendář
<<  Ăšnor  >>
PoÚtStČtPáSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28      

Kontakt
Ideologicko Politický Spam Spolek Portal
ISSN: CZ-23121949-0001
Kontaktní e-mail: bazmyslik@napismi.cz
Copyright: Robin Karel Hájek, 1949-2007 KunžakJindřichův Hradec ubytováníČeská Kanada chataRybníkRekreace chataStrmilovPenzion TelčČeská KanadaSamota chalupaLes chataApartmányPenzionyKunžak ubytování

Protiprávnosti a nechutnosti v ČR

* Ombudsman JUDr. Otakar Motejl - Vskutku ten pravý na pravém místě?

Vydáno dne 17. 12. 2005 (2435 přečtení)

Nejvyšší soud projednal ve veřejném zasedání konaném dne 18. března 1970 v senátě složeném z předsedy dr. Miloše Horáka a soudců dr. Jaroslava Látala a dr. Otakara Motejla stížnost pro porušení zákona, podanou generálním prokurátorem ve věci Ing. Jaroslava Cuhry a spol. a jak to dopadlo? Čtěte !!!

Ombudsman JUDr. Otakar Motejl - Vskutku ten pravý na pravém místě?

Jan Šinágl

Nejvyšší soud č.j. 11 Tzr 39/6

R o z s u d e k J m é n e m r e p u b l i k y !

Nejvyšší soud projednal ve veřejném zasedání konaném dne 18. března 1970 v senátě složeném z předsedy dr. Miloše Horáka a soudců dr. Jaroslava Látala a dr. Otakara Motejla stížnost pro porušení zákona, podanou generálním prokurátorem ve věci Ing. Jaroslava Cuhry a spol. vedené u zvlášt. Senátu městského soudu v Praze pod sp.zn. 18 TR 50/68 a podle § 268 odst.2, § 269 odst. 1 tr.ř. rozhodl t a k t o:

Rozsudkem zvlášt. senátu městského soudu v Praze ze dne 29.5.1969 sp.zn.8 TR 50/68, pokud jím ohledně obviněných Ing. Jaroslava Cuhry, JUDr. Vojtěcha Jandečky a Františka Hofmana byl zrušen rozsudek městského soudu v Praze ze dne 26.10.1961 sp. zn. 1 T 39/61 též z důvodu uvedeného v ustanovení § 15 odst. 1 písm. b/ zák.č. 82/1968 Sb. a ve výroku, jímž tito obvinění byli podle § 17 odst. 2 cit. zák. a § 226 písm. a/ tr.ř. zproštěni z trestného činu velezrady podle § 17 odst. 2 cit. zák. a § 2 písm.. a/ tr. zák. z r. 1950 byl porušen zákon v ustanoveních § 2 odst. 5, 6 tr.ř. Tento rozsudek zvl. senátu městského soudu v Praze se v rozsahu vysloveného porušení zákona zrušuje, jinak zůstává nezměněn. Zvláštnímu senátu městského soudu v Praze se přikazuje, aby v rozsahu zrušení věc znovu projednal a rozhodl.

Což tento následně promptně splnil na výbornou.

A následuje rozsáhlé zdůvodnění, kde je dokazováno, jak spravedlivě postupoval soud a vyšetřovatel Kubík při stoprocentním uplatnění „brainwashing-u“ v tomto rozsáhlém procesu v r. 1961 s nebezpečnými křesťanskými spiklenci, kteří si odseděli před tím 12 let opět jako velezrádci a pro spestření se „seznámili“ s osobou nesoucí jméno Alois Grebeníček. Rehabilitace z první kriminální služby též zrušena, možná pod inspirací výše uvedeného aktivního senátu.

Tím se tito stateční lidé odebrali k Hospodinu s uvedeným velezrádcovským cejchem. Omluva našeho ombudsmana se k mým uším nedonesla.

Jaroslav Cuhra ml.

P.S.

Po roce 1989 byli tito stateční a čestní lidé rehabilitováni. J.Š.

- - -

Doporučuji přečíst si v Necenzurovaných novinách můj rozhovor s Otakarem Motejlem, který jsem dělal v jeho kanceláři na Nejvyšším soudě v Brně, někdy v roce 1995. O jeho charakteru jeho citovaná slova v rozhovoru poměrně dost vypovídají... Že je to bezcharakterní člověk, který je schopen pro své koryto obrátit kabát na několik způsobů, že dovede lhát a vymlouvat se, zapřít nos mezi očima, to všechno je o něm dostatečně známo. Znáte pasáž z knihy Karla Srpa, jak se pan Srp potkává na cestě z Národní třídy ihned po masakru se svým bývalým advokátem, který jde opačným směrem k Národní třídě, zdraví jej a ten advokát dělá, že jej nevidí? A víte, kdo byl ten advokát…?

Marek Kořínek

- - -

Dobrý a hezký den,

snad mohu něco dodat. Dr. Motejl byl obhájcem jednoho z obžalovaných, Karla Zámečníka, v procesu (Tigrid, Beneš, Zámečník roku 1967). Sepsal jsem o tom knížku (INDOLENCE), jež vyznívá jako paján na Motejla, neb během procesu vystupoval věru směle. Po roce 1989 mne ovšem překvapilo, když při různých interview prohlašoval, že hájil (v nepřítomnosti souzeného) Tigrida. Inu Tigrida znal už snad každý a Zámečníka nikdo, takže ješitnost? Posléze mne dorazilo, když jsem ve svých svazcích v Pardubicích našel hodnocení procesu z pera 1 správy StB a tam se dočetl, že obhájcům, Dr. Drozdovi(Tigrid) navržena důtka, Dr. Taušovi (můj, taktéž) nemluvě o tom, že již v době přípravy procesu byl (díky indiskreci Václava Havla) z mé obhajoby vyloučen a zbaven práce Dr. Mikuta. Během procesu pak byl z ČSR vypovězen Dr. Sieghart, vyslaný do Prahy Amnesty International, ačkoli obdržel vstupní visum právě k návštěvě procesu a prvý den tam vskutku se mnou promluvil. V noci ho sbalili a odvezli na rakouské hranice, kde ho v dešti vystrčili za závoru...

No, a Dru Motejlovi v tom zmíněném svazku evaluátoři StB navrhli pochvalu a odměnu. Upozornil jsem ho na to, ale prý nic neví a nic nedostal... Je to tak dávno, že?

Hezké ovšem bylo jeho prohlášení při nástupu do funkce  toho veřejného ochránce. Jako předseda Nejvyššího soudu a pak i ministr si prý zvykl na určitou životní úroveň a nerad by ji měl nižší, takže ta veřejná práva, respektive jejich ochrana je trafika, která se docela šikne.

Jan Beneš 18.12.2005


Děkuji za tyto maily....na jedné straně už mám někdy obavy zmiňovat se o Polsku, protože  to je známé jako moje jaksi trochu inflační téma, ale jen napovrch. Dnes v Polsku skutečně jsou voláni polští Langové před odpovědnost a Polsko-Nepolsko, pro nás je to důležité, protože tady jde o činnost z pozadí složek KGB, v Polsku to nikdo netají, a tato aktivita směřuje na více států Evropy!

Téma tajné služby  Iráku: Tajná služba Iráku je desítky let   budována na základě dohody o dlouhodobé  spolupráci Saddáma Husajna a ještě Brežněva  z r. 1978, kde se SSSR k vybudování tajné služby Iráku zavazuje a čímž se tajná služba Saddámova režimu definitoricky a jednoznačne stala arabskou divizí KGB....z té dohody mají kopii CIA)  - to je důležité téma!

To, co dnes říká Vladimír Hučín o BIS, platilo o polské BIS nedávného režimu Kwaśniewského....

Přesně na základě  téhož argumentu, který Vladimír Hučín nyní konstatuje o BIS, je rozpouštěna polská  tajná služba režimu Kwacha (Kwaśniewského, v hovorovém polském lze potkat velmi často v pojmenování řady osobností i nakonec výrobků přezdívky a hypokristikony). Polská tajná služba má být nahrazena novou .......A v Česku zajisté, do takové na prvním místě patří Vladimír Hučín!!!!

Polsko, Vladimír Kebrle, 13.12.2005

(Krajan, s pokračujícím časem žijící  více a více v Polsku). 

- - -

Z programů polských medií přijímatelných u nás lze doporučit na nejbližší dny a hodiny: 

V TV TRWAM, kterou mohou sledovat všichni majitelé receiverů pro digitální příjem satelitu, i těch zcela nejjednodušších (jsou už na úrovni  2000,- Kč i méně) anebo nejlépe s Real Playerem na PC z internetu.  Ke shlédnutí doporučuji besedy v "Nedokončených rozhovorech"

1)  s vedoucím  nové polské BIS Zbygniewem Wassermanem  o reformě tajných služeb.

2)  s premiérem Marcinkiewiczem.  

"Nedokončené rozhovory" (Rozmowy Niedokończone) je večerní blok publicistických programů,  začíná  mezi 21. a 22. hodinou po Sv. Růženci a modlitbě Jasnogorské výzvy a zprávách a trvá do půlnoci. Je to  beseda, do které se telefonicky může zapojit kdokoliv a odkudkoliv. Pro volající ze zahraničí jsou zvláštní tel. čísla...

Informace www.radiomaryja.pl  

Podotýkám, že vysílání TV TRWAM a s ní spojeného Radia Maryja, lze ze satelitu sledovat krom celé Evropy rovněž v Austrálii i v Americe, a internetem všude na světě.

***

Postřehy a zprávy z Polska, jaké jsou v Česku nepovšimnuty nebo jsou předmětem cenzury: 

Polsko vzpomíná obětí "výjimečného stavu", vyhlášeného Jaruzelským 13.12.1981. Zvláštní pozornost je věnována obětem masakru v dolu Wujek, kdy proti stávkujícím horníkům státostrana vyslala speciální oddíly MV. Ti stříleli ve štolách do bezbranných horníků. Komunistické soudy režimů Lecha Walęsy "Bolka" a A. Kwaśniewského "Aleka" (v  závorkách krycí jména spolupracovníků SB) po třikrát od r. 1989 vynesly osvobozující rozsudek. Osvobozující rozsudky však měly za následek vlny demonstrací veřejnosti. 

Nyní se ukazuje kdo je kdo: 

Do nedávna vládnoucí SLD(Obdoba grossovsko-paroubkovské SocDem), která má v Sejmu (parlamentě) výrazně menšinu, dnes otevřeně obhajuje zločiny komunismu, a veřejně odmítá jakoukoliv vzpomínku na oběti nejen vyjímečného stavu (je to střelba 1986 proti stávkujícím v městech na Baltu, hladové demonstrace 1976 anebo 1970, kde byl osvobozen soudruhy v talárech Jaruzelski, obžalovaný jako  bývalý ministr vnitra za střelbu do 16letých studentů gymnasia v Gdansku).. 

Platforma Obywatelska, vyhlašující se za liberální, avšak jejíž vedení je složeno vesměs  z exponentů bývalé státostrany anebo estebáckých živlů,  se dnes spřáhla s SLD a jí přizvukuje, byť ne tak hlasitě.

Platforma  se snaží vší silou hledat kompromitující skutečnosti proti komukoliv  z dnes vládnoucí nekomunistické koalice PiS, Samoobrony (fakticky hnutí sebeobrany, hlavně rolnické), Lidovců a LPR (Ligy polských rodin), a organizuje mediální kampaně proti vládě. Podílí se na nich ještě "do posledního dechu" i část exponentů ve veřejnoprávní televizi (která stojí před očištěním od bývalých komunistů), vystupování těchto sil je vedeno dílem prostředky mediální manipulace, dílem i v konfrontačním stylu.    

Vrahové z dolu Wujek a nejen ti, budou totiž postaveni znovu před soud, a řada soudců dnes, pokud by sledovala zájmy komunistů, si je jistě vědoma, že by  v případě procesu ve stylu "přerovský Jelínek", nebo stylu těch, co osvobodili Aloise Grebeníčka, jistojistě byli propuštěni z justice, či případně byli souzeni za zneužití svého postavení.

To Polsko nyní čeká, ale dalším krokem, který předchází tyto dny, je nové uspořádání Rady pro rozhlas a televizi (v Polsku KRRiT, fungující stejně jako u nás), kde dosud jedno z hlavních slov měla dokonce členka ÚV někdejší bolševické státostrany.

Zatím je vláda stále ještě  nucena promlouvat k národu či vést s ním dialog v opozičním Radiem Maryja a Televizi TRWAM.

Radio Maryja povstalo před 14 lety a funguje ze sbírek občanů a také krajanů  ze zahraničí, jejichž počet a tím finanční možnosti jsou vcelku silné. Televize TRWAM je mladá, obojí masmedia provozuje varšavská provincie mnišského řádu Redemptoristů, ale krom modlitebních stanic, se staly rovněž občanskými (a "na papíře" k nim v Polsku patří deník "Nasz Dziennik". Kéž by jednou vycházelo podobně např. periodikum Bohemia!).    .         

V podstatě od nástupu nové vlády prezidenta Kaczyńského vychází v Polsku najevo snaha komunistů po návratu k moci, založená cílevědomou inflitrací do státních orgánů, do sféry vnitra, do justice, a do masmédií, zejména soukromých, financovaných západními levičáky a infiltráty východních tajných služeb...

Řečeno našimi vlastním zkušenostmi, to co vychází v Polsku na světlo Boží, proces, jaký se odehrával v Polsku za dosavadních vlád se svým obsahem, s pouhou změnou jmen kryje až neuvěřitelně se skutečnostmi, vycházejícími u nás ze svědectví kpt. Vladimíra Hučína.           

Viděno očima Nepoláka žijícího v Polsku:

Očividné konfrontační snahy prohravších postkomunistických a komunistických sil, dnes spojených, hrozí stupňováním, které může dospět později i do situace nevylučuji střet ani v podobě vyjímečných stavů,  případně i vysíláním početných band organizovaných z pozadí KGB/FSB nebo GRU a také s požehnáním levicových exponentů Německa (patří k nim i Angela Merkelová, ač CDU, s její velmi neslavnou avšak zamlčovanou bolševickou minulostí v NDR, kde se vyznamenala likvidací nekomunistických vědců v Akademii věd NDR). 

Polsko by v podstatě mělo šanci - na rozdíl zřejmě od nás - v nějaké krajní situaci  použít armádu. Postřehy lze shrnout tak, že nedávnými polskými volbami se končí období  používání pravicových a někdy i křesťanských mimiker na straně sil zla, které se  díky polským voličům skončilo pro tyto neúspěšně, a které se nyní seskupují v protidemokratickou frontu, včetně Lecha Walęsy.

Polsko tím spíše  potřebuje mezinárodní solidaritu všech demokratických sil, potřebuje šířit pravdu o dění v zemi.

I na upřímně demokratických občanech Česka a Slovenska dnes je, aby se tyto země nestaly letadlovou lodí nových levicových spojenců - Putinova Ruska a Německa Schroedera, posléze Merkelové - jejichž protiamericky a také v protipolsky zaměřené spojenectví ohrožuje další vývoj Evropy. To není pathos ani fantastická  vize! Německo, ve kterém protagonisty jeho sjednocení byl lipský agent StaSi "Černý Tulipán" H.D.Genscher, vysazený z Ulbrichtovy tzv. NDR na Západ r. 1963, a Helmuth Kohl, dlouhodobě infiltrující CDU osobami typu Merkelové, tentýž Kohl, který se brání všemi silami dodnes zveřejnění materiálů StaSi, které o něm tato vedla (proč asi, qui bono?), a podílel se na organizování, překážel v činnosti Gauckova ústavu.. Je i na poctivých demokratech Česka i Slovenska, aby se tyto země nestaly součásti levicového rusko-německého obklíčení Polska a KGBáckým klínem ve Střední Evropě!

Polsko, Vladimír Kebrle, 17.12.2005


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 249 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Horké novinky
19.08.2007: POZOR !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.Boží Dar

12.01.2007: POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

24.06.2004: Pravda o rodu Kinských, jak ji jinde v ČR nenapíší.
Necenzurovaná, nezmanipulovaná a ucelená fakta z historie i méně známé současnosti WEB Kinských

02.06.2004: Nová Mailing konference výboru občanů SV.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.